Wszystkich zainteresowanych wynajęciem lokali na terenie galerii kupieckiej "Oczko" w Myszkowie zachęcamy do bezpośredniego kontaktu z działem sprzedaży lub skorzystania z poniższego formularza.


STOISKO DREWNIANE 9m2

Do wynajęcia stoisko drewniane 9m2 przeznaczone pod GASTRONOMIĘ . Domek jest wyposażony we wszystkie media potrzebne do prowadzenia działalności gastronomicznej. W domku zabudowa meblowa kuchenna , zlewozmywak , lodówka, frytkownica , piekarnik . Obiekt odebrany przez sanepid . Zapraszam do kontaktu przez formularz kontaktowy, telefonicznie lub na miejscu w biurze Galerii OCZKO.

 

LOKAL I piętro 16m2

 

Do wynajęcia lokal 16m2 położony na pierwszym piętrze w budynku hali A. Lokal znajduje się pomiędzy dobrze prosperującym salonem fryzjersko – kosmetycznym i biurem nieruchomości.  W lokalu położone płytki , lokal wyposażony w roletę mechaniczną. Zapraszam do kontaktu przez formularz kontaktowy, telefonicznie lub na miejscu w biurze Galerii OCZKO.

 

LOKAL I piętro 36m2

 

Do wynajęcia lokal 36m2 położony na pierwszym piętrze w budynku hali A. Lokal sąsiaduje z dobrze prosperującym salonem fryzjersko – kosmetycznym .  W lokalu położone płytki , lokal wyposażony w roletę mechaniczną. Zapraszam do kontaktu przez formularz kontaktowy, telefonicznie lub na miejscu w biurze Galerii OCZKO.

 

LOKAL parter 80m2

 

Do wynajęcia lokal 80m2 położony na parterze w budynku hali A. Lokal sąsiaduje z punktem Poczty Polskiej .  Zapraszam do kontaktu przez formularz kontaktowy, telefonicznie lub na miejscu w biurze Galerii OCZKO codziennie w godzinach od 8:00 do 16:00.